• Tenisowy sukces!

• 21.10.2023 na hali SP 2 w Markach odbyły się zawody sportowe w tenisie stołowym organizowane przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze. Naszą szkołę reprezentowali: Adrian Mikołajczyk, Konrad Rawa, Bartosz Kuba, Tomasz Wojciechowski i Cezary Buzak. Panowie zajęli 1 miejsce i wygrali stół do tenisa stołowego dla naszej szkoły

• Wycieczka integracyjna klas 1c i 1d

• Klasy 1c i 1d wraz z wychowaczyniami paniami Anną Kowalczyk i Martą Sikorską oraz ks. Rafałem Legucki wybrali się na wycieczkę integracyjną do skansenu w Wachu oraz Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce.

• Wycieczka klasy 2b

• 18 września klasa 2b wybrała się na wycieczkę integracyjną do stajni Osada Przygoda w Wysychach oraz na wrzosowiska w Mostówce. Był to świetny czas zabawy i zacieśniania relacji :)

• Rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego

• 27 września Pani Dyrektor Sławomira Kozak wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyli w uroczystości rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Wspólnie z władzami miasta oddaliśmy hołd bohaterom, którzy walczyli o Polskę.

• Koncert "Cztery mile za Warszawą"

• 22 września powróciły koncerty Filharmonii Narodowej do naszej szkoły! Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od wyprawy tuż za granice Warszawy, gdzie jeszcze można spotkać mazowiecki folklor. Podczas koncertu nie zabrakło śpiewów, reginalnych instrumentów, a także tańców.

• "Mistrzynie w szkołach 2023"

• 19 września uczennice naszego liceum wraz z paniami Magdaleną Domańską, Anną Pietraszek oraz Marią Krzyżanowską wzięły udział w projekcie "Mistrzynie w szkołach 2023". Spotkanie zorganizowane zostało przez Fundację Otylii, a jego celem była mobilizacja dziewczyn do aktywności fizycznej oraz promocja zdrowego trybu życia.

Dodatkowym atutem projektu była możliwość spotkania się ze znanymi sportowczyniami lekkoatletką Joanną Fiodorow, kajakarką Justyną Iskrzycą, snowboardzistką alpejską Aleksandrą Król - Walas oraz koszykarką Katarzyną Dydek. Po inspirującej i motywującej rozmowie, dziewczęta wzięły udział we wspólnej lekcji wfu, którą specjalnie dla nich poprowadziła Klaudia Koźbiał.