• I edycja High School Master – zostań mistrzem naszego liceum!

• 23 czerwca, tuż przed zakończeniem roku szkolnego w naszej szkole odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród za udział w Ogólnoszkolnym Konkursie HIGH SCHOOL MASTER pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki, w którym nasi zdolni uczniowie udowodnili, że mają ogromny potencjał językowy  oraz ambicje do rywalizacji z rówieśnikami.

Konkurs High School Master był autorską inicjatywą anglistów naszego liceum i sprawdzał kluczowe umiejętności językowe oraz wiedzę ponadprogramową, związaną z kulturą i specyfiką krajów z obszaru anglojęzycznego. Całość swoim formatem przypominała międzynarodowy egzamin B2 First (dawniej FCE). Ogromne podziękowania należą się Burmistrzowi Miasta Marki Panu Jackowi Orychowi, który bez zawahania zdecydował się objąć konkurs patronatem honorowym i wesprzeć naszą inicjatywę, fundując cenne nagrody, m.in. słuchawki bezprzewodowe oraz atrakcyjne książki do nauki języka angielskiego.

Gratulujemy laureatom konkursu, którzy znaleźli się na podium!

Widząc duże zainteresowanie naszych uczniów oraz zaangażowanie władz miasta, już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję High School Master w przyszłym roku szkolnym!

Z życzeniami udanych i słonecznych wakacji,

Zespół anglistów

• Życzenia

• Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim, by nadchodzące wakacje były bezpieczne, radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie

Życzenia wakacyjne - film