• Ruszyła XX edycja akcji Góra Grosza!

• Nasza szkoła jak co roku włącza się do pomocy w Ogólnopolskiej Akcji Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. Akcja ta polega na zbiórce monet. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza wlasną rodziną. Czas trwania zbiórki 25.XI.2019-02.I.2020.

Samorząd Szkolny oraz Wolontariat zachęcają wszystkich do pomagania.

• Koło Redakcyjne

• Szkolne Koło Redakcyjne, bierze udział w cyklu Warsztatów Dziennikarskich Media bez tajemnic. Dzięki uprzejmości pana Pawła Pniewskiego, uczniowie wraz z nauczycielem - opiekunem Koła Redakcyjnego, mieli okazję odwiedzić redakcję portalu informacyjnego WWL24.

• Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości

• W piątek, 8 listopada uczciliśmy 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Uczniowie pod przewodnictwem nauczycieli przygotowali apel o podniosłym, wzruszającym charakterze, w którym przypomnieli najważniejsze fakty z dziejów Polski oraz ważne historyczne daty. Uczniowski zespół wokalno-instrumentalny wykonał kilka utworów patriotycznych m.in. Piechota, Rozkwitały Pąki Białych Róż oraz Taki Kraj. Nasze Liceum włączyło się również w akcję "Szkoła do hymnu". Punktualnie o godzinie 11.11 uczniowie odśpiewali 4-zwrotkowy hymn. Kolejną częścią obchodów Święta Niepodległości były uroczystości na Skwerze Pamięci Narodowej. 11 listopada hołd poległym oddali idący w poczcie sztandarowym przedstawiciele naszej szkoły.