• Zakończenie nauki klasy III LO 2018/19

• Uczniowie klasy III naszego Liceum Ogólnokształcącego zakończyli naukę. Pani Dyrektor Sławomira Kozak wręczyła im świadectwa ukończenia szkoły, a koledzy i koleżanki z młodszych klas wraz z nauczycielami pożegnali ich życząc udanego startu w dorosłe życie, powodzenia na maturze oraz spełnienia osobistych planów i marzeń. Foto

• Święto 3 Maja

• 26 kwietnia 2019 r. obchodzliśmy kolejną Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Młodziez trzecich klas gimnazjum i liceum uczestniczyła w okolicznościowej akademii, która przybliżyła nam historię tamtych dni.

• Dzień języków obcych

• W dniu 26 marca 2019 r. w naszej szkole trwały prezentacje kultury, strojów, pieśni, piosenek i informacji geograficznych dotyczących krajów oraz znajomości jęzków obcych, których uczymy w naszej szkole, tzn. angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego. Nauczyciele wraz ze swoimi uczniami przygotowali nietuzinkowy program artystyczny, który stał się głównym punktem Dnia Języków Obcych, organizowanego pod patronatem Burmistrza Miasta Marki, który również zyskał uznanie naszego gościa - Pana Burmistrza Jacka Orycha.

• Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

• W niedzielę 3 marca 2019 roku, w kościele parafialnym p.w. św. Andrzeja Boboli w Markach-Strudze odbyła się Msza św. upamiętniająca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W Eucharystii uczestniczyli  kombatanci oraz poczty sztandarowe ze wszystkich szkół gminy Marki, liczni parafianie oraz goście. Swój poczet wystawili także uczniowie naszej szkoły.

• Targi Edukacyjno-Zawodowe

• W czwartek 28 lutego 2019 r. odbyły się I Mareckie Targi Edukacyjno-Zawodowe, w których nasza szkoła wzięła udział. Pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów ósmych klas szkół podstawowych, jak i trzecich gimnazjum. W trakcie imprezy młodzież mogła zapoznać się z harmonogramem rekrutacji w 2019 r. oraz różnorodną ofertą edukacyjną szkół - w tym naszego Liceum Ogólnokształcącego. Targi odwiedziło ponad 1500 gości, mieli oni możliwość porozmawiać z naszymi uczniami oraz nauczycielami - w tym doradcą zawodowym panią Aldoną Kowalczyk-Wroniewską.