• Opieka medyczna

• 15 maja 2018

• Szkolenie w ramach projektu I CAN HELP realizowanego przez Fundację VERITA oraz jej partnera Fundację PZU dla dwóch klas pierwszych liceum ogólnokształcącego (I b i I c).

Fotorelacja

Zajęcia miały na celu uświadomienie młodzieży, jak bardzo ważne jest udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Każdy powinien mieć świadomość, jak czasami niewiele trzeba by pomóc osobie poszkodowanej. Program zajęć obejmował wykłady oraz ćwiczenia praktyczne w stopniu podstawowym z zakresu postępowania w wypadku miejscowych zagrożeń, podstawy resuscytacji krążeniowo – oddechowej w zakresie BLS oraz postępowania w obrażeniach ciała. Na zakończenie szkolenia uczniowie otrzymali certyfikaty uczestnictwa.

• Szkolenia

• 15 maja 2018 r. - VERITA