• Gimnazjum Nr 1

• Nagłówek

• Gimnazjum Nr 1 działa jako placówka w Zespole Szkół Nr 1. Jest szkołą publiczną z oddziałami ogólnodostępnymi. W Ogólnoplskim Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych (RSPO) wpisane jest pod numerem 11785. Organem prowadzącym jest Gmina Miasto Marki.

W bieżącym roku szkolnym 2018/19 w naszym gimnazjum funkcjonuje 6 oddziałów klasy trzeciej. Uczniowie wszystkich klas realizują podstawę programową wg ramowego planu nauczania MEN.

Ponadto w niektórych klasach wprowadzono innowacje (3 dodatkowe godziny tygodniowo):

• matematyczno-przyrodniczą z rozszerzonym programem zajęć z przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, geografia i biologia - klasy: III a i III b
            • z języka angielskiego "Bliżej Zjednoczonego Królestwa" - klasy: III c i III d.

• (22) 781-10-17
      • Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II