Dokumenty i procedury szkolne

5. Regulamin Rady Rodziców
  6. Regulamin organizowania krajoznawstwa i turystyki

SZKOLNE ZASADY OCENIANIA

Szkolne zasady oceniania zawarte są w Rozdziale 7. (str. 46) Statutu Zespołu Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w Markach. Dokumentami uszczegóławiającymi Szkolne zasady oceniania są:

Przedmiotowe zasady oceniania w liceum ogólnokształcącym.

PROGRAMY NAUCZANIA i PODRĘCZNIKI

Dla liceum ogólnokształcącego

1. Szkolny zestaw programów nauczania w liceum ogólnokształcącym na rok szkolny 2018/19
  2. Szkolny zestaw programów nauczania w liceum ogólnokształcącym na rok szkolny 2017/18
  3. Szkolny zestaw programów nauczania w liceum ogólnokształcącym na rok szkolny 2016/17
  4. Podręczniki do 3-letniego liceum ogólnokształcącego po gimnazjum
  5. Podręczniki do 4-letniego liceum ogólnokształcącego po szkole podstawowej

LEGITYMACJE SZKOLNE

1. Procedura wydawania duplikatów legitymacji szkolnej w Zespole Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w Markach.
  2. Wniosek o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej.

DUPLIKATY ŚWIADECTW

1. Procedura wydawania duplikatów świadectw dla uczniów i absolwentów szkół w Zespole Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w Markach.
  2. Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa dla absolwentów szkół Zespołu Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w Markach.

DLA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

1. Regulamin wyboru przedmiotów rozszerzonych