• Akcja Góra Grosza - zakończona

• 07.02.2020 11:44
          • W naszej szkole zakończyła się zbiórka pieniędzy na Ogólnopolską Akcję Góra Grosza. W tym roku udało nam się zebrać 224, 64 zł. Wolontariuszom bardzo dziękujemy za pomoc i włączenie się do akcji.

• Rusza XX edycja akcji Góra Grosza!

• 02.12.2019 11:05
          • Nasza szkoła jak co roku włącza się do pomocy w Ogólnopolskiej Akcji Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. Akcja ta polega na zbiórce monet. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza wlasną rodziną. Czas trwania zbiórki 25.XI.2019-02.I.2020.
            Samorząd Szkolny oraz Wolontariat zachęcają wszystkich do pomagania.

• 28. FINAŁ WOŚP

• 07.02.2020 11:50
          • 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Markach odbył się w nowo otwartym Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym MCER  Wzięło w nim udział wielu wolontariuszy z naszej szkoły, którzy uczestniczyli w zbiórce pieniędzy oraz pomagali przy organizacji imprezy. W tym roku nasz sztab zebrał rekordową sumę - 253 426,08 zł!
          • Szkolny Dzień Wolontariatu 2019

• 07.02.2020 11:57
          • 5 grudnia świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariatu oraz Mikołajki. Z tej okazji Samorząd Szkolny wraz z wolontariuszami z naszej szkoły zorganizował charytatywny kiermasz ciast, z którego zebrane pieniądze zostały przekazane podopiecznej Fundacji Dzieciom "Zdążyć Z Pomocą". Każda klasa otrzymała o Św. Mikołaja i jego pomocników mnóstwo słodkości.  Fotogaleria
          • Wizyta w Domu Opieki

• 07.02.2020 12:04
          • Grupa uczniów odwiedziła pensjonariuszy domu opieki Duomed Leśna Przystań. Zagrali oni koncert najpiękniejszych kolęd, zachęcając do wspólnego śpiewania. Pozostając w świątecznym klimacie uczniowie przekazali własnoręcznie przygotowane i ozdobione pierniczki.

• (22) 781-10-17
        • Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II