Osiągnięcia uczniów

• Stypendium to jest przyznawane od roku szkolnego 1997/1998 uczniom szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Otrzymują je uczniowie, którzy dostali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy. Stypendium przyznaje się jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym.

21.11.2017 23:31 | więcej »
  • 2017/18

Wręczono stypendia Prezesa Rady Ministrów

W tym roku szkolnym Stypendium Prezesa Rady Ministrów za najlepsze wyniki w nauce otrzymała uczennica klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego Elżbieta Pękala.

Uroczyste wręczenie tego wyróżnienia odbyło się 20 listopada 2017 r. dla 266 najzdolniejszych uczniów z Warszawy i powiatów okołowarszawskich. Uroczystość została zorganizowana przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczył Sylwester Dąbrowski, Wicewojewoda Mazowiecki oraz Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty.

22.11.2017 00:00 | więcej »