• Język migowy

• Zespół Szkół Nr 1 w Markach zapewnia dostęp do świadczenia usług tłumacza języka migowego online.

Skorzystanie z usługi jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszego umawiania się na wizytę.

Z usługi można skorzystać na dwa sposoby:

1. Nie wychodząc z domu - poprzez stronę www - wystarczy, posiadanie sprzętu (komputer PC, laptop, tablet) wyposażonego w kamerę i podłączonego do Internetu. Kliknięcie przycisku poniżej połączy cię z Tłumaczem on-line języka migowego.

2. Poprzez zgłoszenie się ze swoją sprawą do siedziby szkoły przy al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 96. W sekretariacie szkoły znajduje się oznakowane stanowisko z dostępem do usługi. Pracownik (za pośrednictwem komputera z kamerą) połączy się z tłumaczem języka migowego. Tłumacz będzie pośredniczył w rozmowie między klientem a pracownikiem szkoły. Rozmowa odbędzie się w czasie rzeczywistym.

Usługa dostępna jest w godzinach pracy szkoły tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.