• Budynek szkoły
          • Dzień Świętego Jana Pawła II - Patrona szkoły

• 22.10.2021
          • "Prawdziwie mądry jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć". To myśl Jana Pawła II, która przyświeca naszej szkole. 22 października obchodzimy Dzień Świętego Jana Pawła II - naszego patrona. Z tej okazji zapraszamy do zapoznania się z prezentacją przygotowaną przez Pana Dawida Pindla.

Prezentacja

• Warsztaty kulinarne - "Święto Pierogów"

• 19.10.2021
          • 8 października wypada smaczne święto - „Święto Pierogów”.W związku z tym wydarzeniem zostały zorganizowane w Centrum Aktywności Fabryczna 3 warsztaty kulinarne. Warsztaty poprowadziła Pani Olena Gnativ, która na terenie miasta Marki przy Al.Piłsudskiego ma własną pierogarnię.Po krótkiej prelekcji zaczęło się lepienie wielkiej ilości mącznych rarytasów w różnych smakach. Młodzież pod okiem fachowca lepiła pyszne pierogi oraz smażyła naleśniki, które były podawane z malinami, serem i polewane słodką śmietaną.To był dobry czas na integrację i nawiązanie jeszcze bliższych relacji. Bo przecież jak to mówią - przez żołądek do serca W warsztatach kulinarnych brała udział III B - klasa o profilu pedagogiczno-psychologicznym.

• Zajęcia w przedszkolu

• 11.10.2021
          • Klasa 3BG w ramach praktyk przeprowadziła lekcję w Przedszkolu Miejskim Nr 1 "Wesoły Skrzat" w Markach. Nasi uczniowie przygotowali dla maluchów baśniowe zajęcia z motywem Małej Syrenki.

• Energiczna Małopolska

• 06.10.2021
          • Młodzież z klas III po szkole podstawowej wraz z opiekunami 27 września wyjechała na 3 - dniową wycieczkę.

Pierwszego dnia zwiedzała piękny, zabytkowy Kraków. Przemierzała Wzgórze Wawelskie, Katedrę, Groby Królewskie i była w wielu innych wyjątkowych miejscach. To był refleksyjny dzień.

Drugiego dnia szaleństwom nie było końca w największym w Polsce Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Fantastyczna zabawa, pełna adrenaliny trwała cały dzień.

• Upamiętnienie mieszkańców Marek w Treblince

• 06.10.2021
          • 17 września 2021 r. delegacja uczniów z naszej szkoły pod opieką Pani Marty Sikorskiej wraz z delegacją Rady Miasta oraz Panem Jackiem Orychem - Burmistrzem miasta Marki - miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystości odsłonięcia pomnika upamiętniającego mieszkańców Marek zamordowanych w niemieckim nazistowskim obozie zagłady i obozie pracy w Treblince w czasie II wojny światowej.

• Wycieczka do Krakowa

• 04.10.2021
          • W dniach 15-16 września uczniowie z klas IB, IID oraz klas III wraz z wychowawcami wzięli udział w wycieczce do Krakowa. Odwiedziliśmy Katedrę Wawelską, Groby Królewskie, Smoczą Jamę. Piękna pogoda sprzyjała spacerowaniu ulicami dawnej stolicy Polski. Uczniowie podziwiali widoki podczas rejsu po Wiśle na trasie Wawel-Kazimierz.

• Narodowy Spis Powszechny 2021

• 27.09.2021
          • Do 30 września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce. W imieniu dzieci spisu dokonują rodzice lub opiekunowie prawni. Szczegółowe informacje poniżej:

• Wyniki matur w 2021 roku

• 25.08.2021
          • Zdawalność:

Język Polski – 100% (średni wynik 62%)

Matematyka – 96% (średni wynik 52%)

Język Angielski – 100% (średni wynik 82%)

• I edycja High School Master – zostań mistrzem naszego liceum!

• 28.06.2021
          • 23 czerwca, tuż przed zakończeniem roku szkolnego w naszej szkole odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród za udział w Ogólnoszkolnym Konkursie HIGH SCHOOL MASTER pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki, w którym nasi zdolni uczniowie udowodnili, że mają ogromny potencjał językowy oraz ambicje do rywalizacji z rówieśnikami.

• Partnerzy

• Partnetrzy